O nas

Kupujemy Zabawki to sklep internetowy z zabawkami dla dzieci.

Pomysł na uruchomienie sklepu internetowego z zabawkami zrodził się z miłości do dzieci i z zamiłowania do zabawy. Naszym celem jest oferowanie tylko bezpiecznych i wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dbamy o wysoką jakość naszych usług i pragniemy by radość z zakupów była jak największa zarówno dla dziecka jak i dla kupującego.

W naszym sklepie znajdą Państwo edukacyjne zabawki dla najmłodszych dzieci, ekologiczne zabawki drewniane, klocki konstrukcyjne, szeroki wybór lalek, maskotek, pojazdy, tory i kolejki, figurki akcji, gry planszowe i zręcznościowe oraz wiele innych wspaniałych zabawek. W większości są to produkty, które uczą i rozwijają dziecko, oraz dostarczą wiele radości z zabawy. Zabawki, które rozwijają wyobraźnię dziecka, kreatywność, koordynację, zdolności manualne, uczą cierpliwości i dokładności, a także rozbudzają ciekawość świata. Oferowane produkty cechuje wysoka jakość, ciekawe wzornictwo i funkcjonalność. Ciągle poszerzamy nasz asortyment tak, aby móc zaproponować Państwu mnóstwo zabawek do wyboru na wymarzony prezent dla każdego dziecka.

Obsługujemy klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Realizujemy zamówienia dla szkół, przedszkoli, żłobków, placówek opiekuńczo-wychowawczych i klubów dziecięcych.

Proponowany towar mamy we własnym magazynie - szybkość realizacji zamówienia i bezproblemowość transakcji to nasze główne założenia.

Jeśli zdarzają się jakieś komplikacje związane z realizacją zamówienia, to dążymy do tego, aby poradzić sobie z tym w dogodny sposób dla kupującego.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów i ich dzieci, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, sugestie i pomysły jak możemy udoskonalić nasz sklep i naszą ofertę.

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem większej ilości produktów, poszukujecie konkretnej zabawki, nie macie pomysłu na prezent, interesuje Was inna forma wysyłki niż te dostępne w sklepie – piszcie: sklep@kupujemyzabawki.pl

“Dziecko, bawiąc się, doznaje po raz pierwszy w życiu radości twórcy i władcy.
Antoni Kępiński