FORMY PŁATNOŚCI

Szybkie i bezpieczne płatności elektroniczne, przedpłata lub zapłata przy odbiorze przesyłki

Kupując przez internet często obawiamy się o bezpieczeństwo naszych zakupów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, proponujemy różne sposoby płatności w zależności od preferencji, wygody i oczekiwanej szybkości dostawy. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technicznych i przestrzegamy wymogów ochrony danych tak, aby zagwarantować najwyższe bezpieczeństwo transakcji.

Dostępne formy płatności

Wszystkie oferowane u nas w sklepie płatności są bezpłatne, tzn. nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji, czy innych opłat w trakcie realizacji zamówienia. Wybierz która opcja płatności jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia i wygodna spośród proponowanych:

Forma płatności Opcja płatności
Przedpłata przelew na rachunek bankowy
Przedpłata płatność elektroniczna CashBill
Przy odbiorze gotówka lub karta płatnicza u kuriera lub w punkcie odbioru

  

Dane do przelewu na konto bankowe:

Mariusz Kwieciński TOYMAR

ul. Wesoła 16/1

34-120 TARGANICE

nr konta: 68 1950 0001 2006 0006 2090 0001 (Idea Bank S.A.)

Kod SWIFT: IEEAPLPA

W tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia

 

Najwyższe bezpieczeństwo dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL

Nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniają bezpieczeństwo transakcji dzięki szyfrowanemu połączeniu. Zielona kłódka oznacza, że wszelkie dane przekazywane w naszym sklepie są w pełni poufne i chronione przed wyłudzeniem osób trzecich. Dbamy o to, aby każdy użytkownik odwiedzający nasz sklep internetowy czuł się pewnie i komfortowo.

Płatności CashBill - błyskawiczne płatności elektroniczne

Co to jest?

Płatności CashBill to usługa agregująca większość płatności dostępnych na rynku finansowym. Każdy klient może dokonać błyskawiczne płatności w kilku prostych krokach przy pomocy komputera stacjonarnego, laptopa czy za pomocą urządzenia przenośnego z przeglądarką internetową.

Jak można zapłacić?

CashBill agreguje różne metody płatności elektronicznej oraz pozwala na przelew za pośrednictwem wielu różnych banków.

Płatności CashBill

Wśród dodatkowych opcji płatności można wyróżnić następujące: Karta Kredytowa Visa lub MasterCard, PayPal i Blik.

  

BEZPIECZEŃSTWO CASHBILL

Od 7 maja 2013 roku CashBill S.A. działa pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej. Status Krajowej Instytucji Płatniczej gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz stabilność finansową firmy.

Ponadto CashBill S.A. posiada zgodę Narodowego Banku Polskiego na prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń, co gwarantuje bezpieczeństwo i poszanowanie dla prywatności użytkownika.