Czas realizacji i dostawa

Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku. Złożone i opłacone zamówienie realizujemy natychmiastowo. 90% zamówień jest wysyłane jeszcze tego samego dnia.

  

Opcje dostawy w sklepie Kupujemy Zabawki   

Sposób dostawy Czas realizacji Cena
Paczkomaty InPost (przedpłata) 1-3 dni robocze 12,50 zł
Kurier InPost 1-2 dni robocze 12,50 zł
Kurier DPD (przedpłata) 1-2 dni robocze od 16,00 zł
Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni robocze od 20,50 zł
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Kupujemy Zabawki Natychmiastowy 0,00 zł

 

Czas dostarczenia przesyłki jest liczony w następujący sposób: do 24h (realizacja przesyłki) + czas potrzebny listonoszowi/kurierowi na dostarczenie paczki.

Przed okresem świątecznym (np. Boże Narodzenie lub Dzień Dziecka) czas dostarczenia przesyłki może się nieznacznie wydłużyć, dlatego zalecamy złożyć nieco wcześniej swoje zamówienie.

Proszę wziąć pod uwagę, że gdy wybrana jest opcja płatności zwykłym przelewem, to czas oczekiwania na wysyłkę może się wydłużyć o 1-2 dni.

  

KURIER DPD

Kurier DPD logo

W przypadku wysyłki kurierem DPD próba doręczenia przesyłki odbywa się w przeciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania przesyłki. W przypadku nieudanego doręczenia kurier podejmie ponowną próbę dostarczenia przesyłki w następny dzień roboczy.

  

PACZKOMATY INPOST

Paczkomaty InPost

Zamawiając przesyłkę do Paczkomatu InPost należy pamiętać, że przesyłka będzie oczekiwać na odbiór do 48 godzin, a następnie zostanie skierowana do punktu odbioru InPost. Jeśli w ciągu kolejnych 3 dni roboczych przesyłka nie zostanie odebrana z punktu odbioru InPost, to zostanie zwrócona do sklepu.

  

POCZTA POLSKA

Poczta Polska

Gdy przesyłka dostarczana przez Pocztę Polską nie zostanie odebrana od listonosza, to dostaną Państwo awizo, a przesyłkę należało będzie odebrać z wskazanej placówki pocztowej. Na odebranie takiej przesyłki jest 14 dni, po czym przesyłka jest zwracana do nadawcy. Za zwrot nieodebranych przesyłek Poczta Polska pobiera opłatę zgodną z obowiązującym cennikiem.

  

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE "KUPUJEMY ZABAWKI"

Odbiór osobisty możliwy jest w naszym punkcie odbioru bez dodatkowych opłat. Przed przyjazdem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności i zarezerwowania towaru.

Sklep "Kupujemy Zabawki"

Targanice, ul. Wesoła 16/1 (k. Andrychowa)

Miejscowość na trasie między Krakowem, a Bielsko-Białą

Godziny otwarcia: 9-17 (pn-pt)

Możliwość odbioru towaru w weekend po wcześniejszym uzgodnieniu.

  

DARMOWA PRZESYŁKA Od 199 ZŁ

Dodatkowo przy zamówieniu za minimum 199 zł brutto można otrzymać darmową przesyłkę do wyboru: List polecony priorytetowy Poczta Polska, Paczka Poczta Polska (przedpłata) lub Kurier DHL (przedpłata). W tym celu wpisz kod rabatowy "D6C6YB" w polu KUPONY podczas składania zamówienia.