Zabawki antystresowe

Zabawki antystresowe

ZABAWKI ANTYSTRESOWE

Zabawki antystresowe dla dzieci i dorosłych wykonane zostały z trwałych materiałów, bezpiecznych dla dzieci i dorosłych, zabawki typu fidget to tanie zabawki sensoryczne dla dzieci autystycznych.
Pomogą również złagodzić niepokój lub po prostu zabić czas, bawiąc się w wyciskanie, rozciąganie i obracanie zabawkami. Każda zabawka antystresowa pomaga rozluźnić się i złagodzić stres. Są również świetne dla dzieci z ADD lub ADHD i osób z OCD lub wysokim poziomem stresu/niepokoju, zabawki te używane są również w leczeniu autyzmu.

Zabawki antystresowe są zazwyczaj niewielkich rozmiarów i z powodzeniem można je zabrać w podróż. Można się nimi bawić w dowolnym miejscu, na przykład w bibliotece, szkole, klasie, biurze, samochodzie, autobusie lub samolocie. Ze względu na niewielkie rozmiary nadają się jako zabawki podróżne, można je przewozić w małych kieszonkach, torebkach i przegródkach. Ponadto mogą być również używane jako gadżety imprezowe. Świetnie się sprawdzają na przyjęciach urodzinowych dla dzieci, nagrody w szkole, prezenty świąteczne, wypełniacze do torebek z gadżetami, miniaturowe zabawki, prezenty powrotne, drobne podarunki na Wielkanoc lub Halloween.

Zabawki antystresowe

Aktywne filtry