Akcesoria dla dzieci

AKCESORIA DLA DZIECI

Zachowaj styl swoich maluchów dzięki najsłodszym dziecięcym akcesoriom. Przeglądaj kolekcję plecaków, akcesoriów dla małych dzieci, nocników, akcesoriów do kuchni, kocyków,  torebek i czapek z daszkiem dla swojego malucha i wybieraj z asortymentu kolorowych wzorów.

Daj swojej małej damie lub małemu dżentelmenowi trochę stylu, który może nazwać swoim własnym. Będzie wyglądać jak mama z ładną torebką z błyszczącymi ozdobami lub jak tat z krawatem. Poszukaj akcesoriów z ulubionymi postaciami dziecka - na pewno coś znajdziesz. Zakupy dla niemowląt? Śliniaki i czapki to idealny prezent na baby shower. Dla starszych dzieci sprawdź skórzane paski do sukni, biżuterię i zegarki.

Akcesoria dla dzieci nie ograniczają się do ubrań — sprawdź też świetne przedmioty do domu. Zachowaj wspomnienia swoich dzieci w jednym miejscu dzięki uroczemu albumowi z wycinkami lub albumowi ze zdjęciami. Świetnie nadaje się do przechowywania wszystkich zdjęć, które zrobiłeś przez lata, i do trzymania tych wyjątkowych chwil. Poszukaj miękkich, przytulnych kocyków, aby zapewnić dziecku wygodną drzemkę. Przygotuj je na deszczowe dni, korzystając ze wspaniałego sprzętu przeciwdeszczowego i przygotuj się na zabawę na słońcu, korzystając ze strojów kąpielowych i akcesoriów plażowych.

Niezależnie od tego, czy szukasz ekscytujących elementów do garderoby swojego malucha, czy odświeżenia pokoju dziecięcego, na pewno znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Kupuj w sklepie Kupujemy Zabawki - duży wybór akcesoriów dla dzieci, od ubrań po pamiątki.

Akcesoria dla dzieci

Aktywne filtry

Genialny nocnik Pourty szary

Genialny w swej prostocie nocnik, który zdobył wiele prestiżowych nagród w Wielkiej Brytanii. Każde dziecko i rodzic będzie pod wrażeniem zalet nocniczka.

Cena 49,00 zł

Plecaczek LittleLife Olaf...

Plecaczek znanego producenta LittleLife dla najmłodszych dzieci już od 12 miesiąca do 3 latek. Uroczy wizerunek bałwanka Olafa uprzyjemni wyprawę, a odczepiana smycz sprawi, że każda przygoda będzie bezpieczna.

Cena 129,99 zł

Innowacyjny kubeczek...

Krzywy kubeczek to lekki, wygodny i bezpieczny produkt, który pomoże maluchowi w nauce picia. Można go stosować już u niemowląt po 3 miesiącu życia (do pojenia).

Cena 29,99 zł

Innowacyjny kubeczek...

Krzywy kubeczek to lekki, wygodny i bezpieczny produkt, który pomoże maluchowi w nauce picia. Można go stosować już u niemowląt po 3 miesiącu życia (do pojenia).

Cena 29,99 zł

Plecaczek LittleLife...

Plecaczek znanego producenta LittleLife dla najmłodszych dzieci już od 12 miesiąca do 3 latek. Wesoły wizerunek Tygryska uprzyjemni wyprawę, a odczepiana smycz sprawi, że każda przygoda będzie bezpieczna.

Cena 115,99 zł

Plecaczek LittleLife Myszka...

Plecaczek znanego producenta LittleLife dla najmłodszych dzieci już od 12 miesiąca do 3 latek. Urocze uszy myszki Mickey uprzyjemnią wyprawę, a odczepiana smycz sprawi, że każda przygoda będzie bezpieczna.

Cena 119,99 zł

Plecaczek LittleLife Minnie...

Plecaczek znanego producenta LittleLife dla najmłodszych dzieci już od 12 miesiąca do 3 latek. Urocze uszy myszki Minnie uprzyjemnią wyprawę, a odczepiana smycz sprawi, że każda przygoda będzie bezpieczna.

Cena 119,99 zł