Puzzle 3D

Puzzle 3D to trójwymiarowe układanki dla całej rodziny

DREWNIANE PUZZLE 3D PRZESTRZENNE

Pierwsze puzzle wykonane z drewna zostały w Europie w latach 60. XVII wieku i początkowo były tylko mapami pociętymi na małe kawałki, które pasowały do ​​​​siebie. Ten wynalazek, akredytowany przez Johna Spilsbury'ego, grawera i twórcę map, miał na celu stworzenie zabawnego sposobu na naukę geografii przez dzieci. Od tamtego czasu układanki przeszły długą drogę, zanim dotarły do szerokiego ​​kręgu odbiorców.

Drewniane puzzle w 3D są teraz dostępne dla każdego. Układanki z drewna pełnią nie tylko funkcję zabawową i rozrywkową, ale także edukacyjną, bawią zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Zabawki zaczęły służyć edukacji i jest to naturalny proces, który rozpoczął się, gdy tylko nasi przodkowie zdali sobie sprawę, że praktyczne podejście do nauczania dzieci o naszym społeczeństwie i otaczającym nas świecie będzie łatwiejsze do wdrożenia poprzez zabawę.

Kluczową zaletą zabawki edukacyjnej jest to, że w dobie, w której technologia diametralnie zmienia nasz styl życia, tempo naszego życia przyspiesza i coraz częściej przeskakujemy od jednego zagadnienia do drugiego z powodu ciągłej presji aby filtrować niekończący się przepływ danych, potrzebujemy czegoś, na czym możemy się skupić na trochę dłużej i pomóc naszemu mózgowi zrobić sobie przerwę. A jeśli przerwa dla naszego ciała w większości przypadków oznacza bezczynność, to nie może być dobre dla naszego mózgu. Popularne badania pokazują, że puzzle mają znaczący wpływ na rozwijający się mózg dziecka, mają pozytywny wpływ na poziom IQ i rozwijają umiejętność rozwiązywania problemów. U dorosłych także rozwijają procesy pamięciowe i dedukcyjne, przyczyniają się do opóźnienia rozwoju demencji i choroby Alzheimera. Ponadto stwierdzono, że łamigłówki mają korzystny wpływ na zmniejszenie stresu i poprawę ogólnego nastroju.

Każde drewniane puzzle 3D wykonane są z wysokiej jakości 100% naturalnej sklejki. Eleganckie kształty i dokładne wykonanie to charakterystyczne elementy każdej zabawki, a delikatna faktura i wspaniały aromat drewna wypełnia pomieszczenie w momencie otwarcia opakowania.

Co najważniejsze, zabawa nie kończy się wraz z ukończeniem układanki. W przeciwieństwie do zwykłych puzzli, drewniane modele 3D są bardzo kompaktowe i można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce, a nawet zabrać na zewnątrz do parku lub na noc gier planszowych w domu przyjaciela, jako akcesorium do gry.

Po złożeniu puzzle 3D wyglądają stylowo i designersko, dzięki czemu można je z łatwością wykorzystać jako element wystroju pomieszczenia w domu lub biura. Te eleganckie zestawy obejmują różne tematy, w tym transport, budynki, zwierzęta, fantasy i wiele innych. Do wyboru jest wiele kolekcji o różnej złożoności, a więc jednocześnie zróżnicowane względem poziomu trudności składania.

Puzzle 3D

Aktywne filtry

Statek Koga drewniane...

Puzzle 3D do samodzielnego montażu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości, staranności i ćwiczą sprawność manualną. Po złożeniu drewnianego modelu powstanie statek Koga.

Cena 24,99 zł

Okręt Galera drewniane...

Puzzle 3D do samodzielnego montażu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości, staranności i ćwiczą sprawność manualną. Po złożeniu drewnianego modelu powstanie okazały okręt.

Cena 21,99 zł

Zielony Żółw drewniane...

Puzzle 3D do samodzielnego montażu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości, staranności i ćwiczą sprawność manualną. Po złożeniu drewnianego modelu powstanie Zielony Żółw.

Cena 14,99 zł

Willa europejska drewniane...

Puzzle 3D do samodzielnego składania to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu.
Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości, staranności i ćwiczą sprawność manualną. Po złożeniu drewnianego modelu powstanie Willa w stylu europejskim.

Cena 16,99 zł

Dinozaur Triceratops...

Puzzle 3D to oryginalna i kreatywna zabawa dla każdego. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości, staranności i ćwiczą sprawność manualną. Po złożeniu puzzli powstanie roślinożerny dinozaur Triceratops.

Cena 7,99 zł

Mebelki dla lalek JADALNIA...

Puzzle 3D do samodzielnego montażu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości, staranności i ćwiczą sprawność manualną. Po złożeniu elementów powstaną mebelki do domu lalek.

Cena 15,50 zł

Samochód Porsche drewniane...

Puzzle 3D do samodzielnego montażu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości, staranności i ćwiczą sprawność manualną. Po złożeniu drewnianego modelu powstanie samochód Porsche.

Cena 17,99 zł

Krążownik okręt drewniane...

Puzzle 3D do samodzielnego montażu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości, staranności i ćwiczą sprawność manualną. Po złożeniu drewnianego modelu powstanie krążownik.

Cena 21,99 zł
Globus 3D puzzle przestrzenne 49 el.
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Globus 3D puzzle...

Globus edukacyjny do złożenia to świetna zabawa dla pasjonatów układania puzzli, a po złożeniu przyda się jako niezastąpiona pomoc w nauce.

Cena 39,99 zł
Tygrys drewniane puzzle 3D przestrzenne
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Tygrys drewniane puzzle 3D...

Puzzle 3D do samodzielnego montażu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości, staranności i ćwiczą sprawność manualną. Po złożeniu drewnianego modelu powstanie groźny Tygrys.

Cena 21,99 zł
Statek SZKUNER drewniane puzzle 3D przestrzenne żaglowiec
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Statek SZKUNER drewniane...

Puzzle 3D do samodzielnego montażu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu.
Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości, staranności i ćwiczą sprawność manualną. Po złożeniu drewnianego modelu powstanie wspaniały szkuner.

Cena 19,50 zł
Japońska chatka drewniane puzzle 3D przestrzenne
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Japońska CHATKA drewniane...

Puzzle 3D do samodzielnego montażu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu.
Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości, staranności i ćwiczą sprawność manualną. Po złożeniu drewnianego modelu powstanie japońska chatka.

Cena 17,99 zł