Figurki Smerfy

Figurki niebieskich Smerfów - zabawki dla dzieci - pojazdy i domki

Daleko, bardzo daleko stąd, w małej wiosce pełnej domków w kształcie grzybów mieszkają Smerfy. Małe postacie mają wysokość trzech jabłek, niebieską skórę i są ubrane w białe spodnie i czapkę. Smerfy to fikcyjna grupa małych niebieskich stworzeń, które żyją w lesie gdzieś w Europie. Belgijski rysownik Peyo przedstawił światu smerfy w 1958 roku, a rok później pojawiły się pierwsze figurki smerfów. Na całym świecie istnieje niezliczona ilość fanów tych małych, sympatycznych stworków.

Dzięki wciąż powstającym filmom kinowym popularność Smerfów wciąż rośnie, a znajomość przez dzieci takich postaci, jak: Smerfetka i Papa Smerf jest zadziwiająca.

W naszym sklepie znajdą Państwo pojedyncze figurki i różne zestawy, na przykład z pojazdami. Do zabawy i kolekcjonowania.

Figurki Smerfy

Aktywne filtry

Smerfy Lolijka na Liściu...

Smerfy szykują się do wielkiego wyścigu. Lolijka pojedzie na Liściu - deskorolce, która mknie niczym wiatr. W zestawie znajduje się pojazd i figurka Smerfa.

Cena 64,90 zł
Zestaw figurek Smerfy Osiłek i Rozkwitka Jakks Pacific
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Figurki Smerfy Osiłek i...

Zestaw dwóch figurek Smerfów - znany wszystkim Osiłek i Rozkwitka - nowa postać z najnowszego filmu animowanego "Smerfy: Poszukiwacze Zaginionej Wioski".

Cena 48,99 zł
Zestaw figurek Smerfy Ciamajda i Lolijka Jakks Pacific
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Figurki Smerfy Ciamajda i...

Zestaw dwóch figurek Smerfów - znany wszystkim Ciamajda i Lolijka - nowa postać z najnowszego filmu animowanego "Smerfy: Poszukiwacze Zaginionej Wioski".

Cena 48,99 zł
Smerf Ciamajda i smocza ważka Pojazd z Figurką Smerfy Jakks Pacific
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Smerf Ciamajda i smocza...

Smerfy szykują się do wielkiego wyścigu. Smerf Ciamajda pojedzie na zwinnej, latającej smoczej ważce. W zestawie znajduje się pojazd i figurka Smerfa.

Cena 69,90 zł
Smerf Osiłek i królik Bucky Pojazd z Figurką Smerfy Jakks Pacific
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Smerf Osiłek i królik Bucky...

Smerfy szykują się do wielkiego wyścigu. Smerf Osiłek pojedzie na króliku Bucky, który jest szybki i skoczny. W zestawie znajduje się pojazd i figurka Smerfa.

Cena 69,90 zł