Gry planszowe dla dzieci

Gry planszowe dla dzieci i rodziców - familijne, rodzinne

Szeroka oferta gier planszowych dla dzieci

Gry planszowe to propozycja dla większości dzieci. W swojej ofercie posiadamy planszówki zarówno dla młodszych dzieci jak i tych starszych. Gry planszowe posiadają wiele zalet i funkcji m.in. funkcje kształcące, poznawcze, integracyjne, motywacyjne, wychowawcze czy korekcyjne. Odwiedzając naszą stronę znajdziecie ogromny wybór gier planszowych firm bardzo cenionych i znanych na rynku jak np. Alexander, JAWA czy Trefl, jak również firm cieszących się nieco mniejszą popularnością. Wszystkie gry, jakie znaleźć można w naszym asortymencie są produktami bezpiecznymi dla dzieci. Taka rozrywka to również dobry pomysł na wszelkiego typu wyjazdy, kiedy w gry planszowe dla dzieci zagrają także rodzice, co wpływa pozytywnie na umacnianie więzi rodzinnych.

Gry planszowe dla dzieci

Aktywne filtry

Chińczyk / Ludo - podróżna...

Klasyczna gra w CHIŃCZYKA w wersji magnetycznej. Ułatwia rozgrywkę podczas wakacyjnych podróży - elementy nie gubią się, wszędzie znajdzie się miejsce na niewielką planszę. Gra zapakowana jest w estetyczne metalowe opakowanie.

Cena 36,99 zł
Magiczne mozaiki 300 el. Kreatywność i Edukacja Alexander
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Magiczne mozaiki 300 el....

Magiczne mozaiki to kreatywna zabawa edukacyjna w tworzenie obrazków za pomocą kolorowych wpinek. Zestaw zawiera wpinki o różnych rozmiarach i kolorach.

Cena 34,90 zł
Gra rodzinna planszowa dla dzieci Grzybobranie w Zielonym Gaju Trefl
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Gra Grzybobranie w Zielonym...

Grzybobranie w Zielonym Gaju to popularna gra dla całej rodziny. Wybierzcie się na spacer po Zielonym Gaju i weźcie udział w leśnej przygodzie.

Cena 47,99 zł
Gra magnetyczna Statki - podróżna - The Purple Cow
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Statki - podróżna gra...

Statki to magnetyczna gra planszowa, która polega na odgadywaniu położenia okrętów wroga i bombardowaniu ich. Wersja podróżna cechuje się małymi gabarytami i magnetycznymi elementami, które nie gubią się.

Cena 36,99 zł
Piłka Nożna - podróżna gra magnetyczna Purple Cow
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Piłka Nożna - podróżna gra...

Piłka Nożna to magnetyczna gra planszowa, która pozwoli zagrać w pasjonujący mecz piłki nożnej. Przenośna wersja ułatwia rozgrywkę podczas podróży - elementy nie gubią się, wszędzie znajdzie się miejsce na niewielką planszę. Gra zapakowana jest w estetyczne metalowe opakowanie.

Cena 28,99 zł
Tangram - podróżna gra magnetyczna Purple Cow
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Tangram - podróżna gra...

Tangram to wywodząca się z Chin gra w układanie figur geometrycznych. Przenośna wersja ułatwia rozgrywkę podczas wakacyjnych podróży - elementy nie gubią się, wszędzie znajdzie się miejsce na niewielką planszę. Gra zapakowana jest w estetyczne metalowe opakowanie.

Cena 36,99 zł