Maskotki Pokemon

Maskotki Pokemon ∙ Oryginalne pluszaki na licencji ∙ Przytulanki ∙ Pikachu ∙ Meowth ∙ Lucario ∙ Pokeball

W kategorii Maskotki Pokemon znaleźć możesz przede wszystkich walecznych bohaterów z animowanego serialu Pokemon i gier firmy Nintendo. Zabawki Pokemon, które u nas znajdziesz są produkowane przez cenione na rynku firmy, które na pierwszym miejscu stawiają jakość swoich produktów. Kupując zabawkę Pokemon dla swojego dziecka możesz mieć zatem pewność, że jest ona całkowicie bezpieczna i wykonana z najwyższej jakości materiałów. W naszym sklepie znajdziesz ogromną ilość wesołych postaci Pokemon, które umilą czas Twojemu dziecku i staną się jego najlepszymi przyjaciółmi i towarzyszami codziennych przygód. Pluszaki Pokemon staną się również wspaniałymi, nieocenionymi przytulankami, które będą towarzyszyć Twojemu maluchowi podczas miłych drzemek. Nasze zabawki Pokemon występują w różnych kształtach, kolorach oraz wielkościach. Znajdziesz zarówno małe Pokemony jak i te naprawdę duże, które dodatkowo posiadają wyjątkowe, fantazyjne moce! Potrafią wydawać różne Pokemonowe okrzyki bojowe, które z całą pewnością młody Trener Pokemon rozpozna! W naszym sklepie dostępne są również pluszaki Pokemon z ciekawymi akcesoriami np. żółty Pikachu z soczystym jabłuszkiem w łapkach. Znajdziesz również pluszowe akcesoria Pokemon, o których marzy każdy mały Fan Pokemon! Jesteśmy pewni, że pluszowy PokeBall zapewni każdemu młodemu Trenerowi mnóstwo frajdy i radości. Rozumiemy, że dla każdego rodzica najważniejsze jest szczęście pociechy. Jesteśmy ludźmi i wiemy, jak dużo kosztują zabawki dziecięce. Możecie mieć zatem pewność, że Pokemony w naszym sklepie są w naprawdę konkurencyjnych cenach, które nie zrujnują domowego budżetu rodziców oraz małego trenera Pokemon.

Maskotki Pokemon

Aktywne filtry

Maskotka Psyduck Pokemon Detektyw Pikachu 21cm Wicked Cool Toys
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Maskotka Psyduck Pokemon...

Maskotka Psyducka - ulubionego Pokemona Misty, przyjaciółki Asha. Pluszak inspirowany najnowszym kinowym hitem o Pokemonach - filmem Detektyw Pikachu.

Cena 82,00 zł
TOGEPI maskotka z bajki Pokemon Tomy T19316 T18536
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

TOGEPI maskotka z bajki...

Wspaniała, oryginalna maskotka Pokemona Togepi od firmy Tomy. Togepi to mały Pokemon, który częściowo ukrywa się w skorupce po jajku. Maskotka jest szczegółowo wykonana, mięciutka w dotyku i ma piękne, wyszywane elementy.

Cena 75,00 zł
Pikachu w Pozie Bojowej maskotka Pokemon Tomy T19310 T18536
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Pikachu maskotka z bajki...

Wspaniała, oryginalna maskotka Pokemona Pikachu od firmy Tomy. Pokemon ukazany jest w pozycji przygotowanej do ataku. Maskotka jest szczegółowo wykonana, mięciutka w dotyku i ma piękny, wyszywany pyszczek. Wysoka jakość gwarantowana dzięki firmie TOMY.

Cena 63,00 zł
Maskotka z bajki Pokemon Hoopa Confined Tomy T19314 T18536
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Maskotka z bajki Pokemon...

Śliczny pluszowy Pokemon Hoopa Confined z wyszywanymi elementami. Maskotka jest bardzo miękka i miła w dotyku. Wysoka jakość gwarantowana dzięki firmie TOMY.

Cena 63,00 zł
Maskotka z bajki Pokemon Sylveon Tomy
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Maskotka z bajki Pokemon...

Śliczny pluszowy Pokemon Sylveon z wyszywanymi elementami. Maskotka jest bardzo miękka i miła w dotyku. Wysoka jakość gwarantowana dzięki firmie TOMY.

Cena 63,00 zł
Pokemon Wobbuffet Maskotka Tomy
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Maskotka Pokemon Wobbuffet...

Śliczny pluszowy Pokemon Wobbuffet z wyszywanymi elementami. Maskotka jest bardzo miękka i miła w dotyku. Wysoka jakość gwarantowana dzięki firmie TOMY.

Cena 67,00 zł
Pokemon Meowth Maskotka Tomy
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Pokemon Meowth Maskotka Tomy

Śliczny pluszowy Pokemon Meowth z wyszywanymi elementami. Każdy detal zabawki jest perfekcyjnie wykonany. Wysoką jakość gwarantuje firma TOMY.

Cena 67,00 zł
Pokemon Goomy Maskotka Tomy
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Pokemon Goomy Maskotka Tomy

Śliczny pluszowy Pokemon Goomy z wyszywanymi elementami. Każdy detal zabawki jest perfekcyjnie wykonany. Wysoką jakość gwarantuje firma TOMY.

Cena 67,00 zł