Karty Pokemon TCG

Karty Pokemon TCG - Sklep z grami i karciankami kolekcjonerskimi

SZEROKA OFERTA NA KARTY POKEMON

W naszym sklepie oferujemy kolekcjonerskie karty Pokemon, które można zbierać, ale też z ich pomocą toczyć pojedynki z innymi graczami, podobnie jak w serialu telewizyjnym. W tej kategorii znajdują się zestawy kart i akcesoria do gry Pokemon TCG. Gracz i kolekcjoner może wybierać spośród wielu talii tematycznych (Theme Deck), dodatków wzmacniających talie podstawowe (boostery), zestawy zapakowane w duże tekturowe opakowania (Boxy) lub mniejsze (Blister). Dla początkujących graczy przeznaczone są zestawy Trainer Kit, dzięki którym z łatwością można nauczyć się zasad karcianki Pokemon. Wśród akcesoriów można znaleźć klasery na karty, pudełka na talie (deck boxy), koszulki ochronne i maty do gry (play mata). Wszystkie do kupienia w naszym sklepie.

Historia Pokemonów rozpoczęła się od popularnych gier przygodowych na przenośną konsolę Game Boy od Nintendo. Wcielaliśmy się tam w postać trenera, który podróżował po świecie, zbierał i rozwijał Pokemony. Następnie został stworzony serial telewizyjny, który zyskał bardzo wysoką popularność. Po tym nadszedł czas na Pokemon TCG, która w Europie zyskała popularność w 2000 roku i która trwa aż do dzisiaj.

Karty Pokemon TCG

Aktywne filtry

Pokemon TCG Galarian RAPIDASH V Box Boostery Zestaw Kart Karty
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Pokemon TCG Galarian...

ORYGINALNY ZESTAW POKEMON TCG: GALARIAN RAPIDASH V BOX. Zestaw kolekcjonerski poświęcony Pokemonowi Galarian Rapidash V. W zestawie jest ponadwymiarowa karta foil Rapidash V i 4 boostery Pokemon.

Cena 89,89 zł
Pokemon League Battle Deck - ZACIAN V - Zestaw Kart TALIA
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Pokemon League Battle Deck...

Zestaw kolekcjonerski poświęcony Pokemonowi ZACIAN V. W zestawie znajdują się: 60-kartowa talia zawierająca 3 karty promo foil, pudełko na talię, znaczniki kondycji i GX, 7 kostek obrażeń, poradnik na szybki start, książeczka zasad Pokemon TCG, karta z kodem do Pokemon TCG Online.

Cena 114,50 zł
Pokemon Shield & Sword 2: REBEL CLASH Booster POK80681
  • Nowy
  • Obecnie brak na stanie

Pokemon Shield & Sword 2:...

10-kartowy zestaw dodatkowy Pokemon Shield & Sword: REBEL CLASH. Spośród 190 kart można trafić całkiem nowe Pokemony z regionu Galar, w tym potężne Pokémony V i ogromne Pokemony VMAX.

Cena 18,99 zł