Interaktywne

Nic chyba bardziej nie rozwija w dzieciach samodzielnego i kreatywnego myślenia, jak dobre zabawki interaktywne. Dziecko nie tylko jest w stanie dzięki nim zrozumieć pewne podstawowe mechanizmy, nie tylko jest w stanie poznać zasady działania ciągu przyczynowo skutkowego. Oprócz tego wszystkiego, zabawki interaktywne dla dzieci, dostarczają rozrywki na najwyższym poziomie. W ofercie naszego sklepu, dostępne są zarówno zabawki interaktywne dla dziewczynek, chłopców jak również i takie, które są uniwersalne. Lalki reborn, interaktywne tablety, muzyczne pojazdy czy – przeznaczone dla nieco starszych dziewczynek – lalki interaktywne Monster High, to tylko niektóre z propozycji, które możecie znaleźć państwo w naszej ofercie. Z całą pewnością, każda z wybranych przez państwa zabawek interaktywnych dla dzieci, będzie w znaczącym stopniu wspomagała rozwój intelektualny i wyobraźnię waszej pociechy. Warto podkreślić, że zabawki interaktywne dla dzieci, które są dostępne w ofercie naszego sklepu, pochodzą od renomowanych i znanych producentów, takich jak np. Fisher Price, Cobi czy Hasbro.

Interaktywne

Aktywne filtry

DigiOwls interaktywna sowa...

Wspaniała interaktywna sówka z serii DigiOwls, która uwielbia śpiewać i pohukiwać. Sowa potrafi też poruszać głową na boki. Mieszka w swojej przytulnej dziupli.

Cena 45,99 zł

Baby Clementoni Piłka...

Piłeczka Muzykalne zwierzaki od Clementoni to doskonały prezent dla raczkującego malucha. Różne melodyjki i dźwięki zwierzątek stymulują zmysł słuchu i rozwijają percepcję zależności przyczynowo-skutkowych dziecka.

Cena 49,90 zł
Lalka Natalia Śpiewająca Księżniczka 35 cm ARTYK
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Lalka Natalia Śpiewająca...

Księżniczka Natalia, to prześliczna lalka funkcyjna dla najmłodszych dziewczynek. Natalia ma brokatową, różową suknię, diadem i czarodziejski naszyjnik.

Cena 90,99 zł
Bystry Tablet interaktywny Uczy i Mówi Język polski
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Bystry Tablet interaktywny...

Interaktywny Bystry Tablet uczy i mówi w języku polskim. Zabawka do nauki kształtów, głoskowania, kolorów, nazw zwierząt i alfabetu. Wesołe dźwięki i światełka zachęcają dziecko do działania.

Cena 44,99 zł
Arka Noego Interaktywny Statek Zabawka dla dziecka DUMEL DISCOVERY
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Arka Noego Interaktywny...

Arka Noego DUMEL DISCOVERY oczaruje pociechę wielością doznań. Wesołe wierszyki i melodie, 9 figurek zwierzątek oraz mini pianinko to tylko niektóre z nich. Statek z pewnością stanie się wspaniałym towarzyszem przygód każdego małego odkrywcy. 

Cena 148,99 zł
Mówiąca Książeczka Edukacyjna Interaktywna Smily Play
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Mówiąca książeczka...

Książeczka edukacyjna Smily Play jest zabawką, która w doskonały sposób rozszerzy wiedzę malucha i utrwali posiadane już wiadomości.

Cena 75,00 zł
Lalka interaktywna Siusiający Bobas Z Akcesoriami 38 cm Schildkrot
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Lalka dziewczynka pije...

Urocza laleczka dla dziewczynki pragnącej opiekować się małym dzidziusiem. Maleństwo pije ze swojej butelki i siusia do pieluszki. W zestawie znajdują się cudne akcesoria.

Cena 109,99 zł
Lalka Chłopczyk Siusiający Bobas z Akcesoriami 38 cm SCHILDKROT
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Lalka chłopczyk pije siusia...

Urocza laleczka dla dziewczynki pragnącej opiekować się małym dzidziusiem. Chłopczyk pije ze swojej butelki i siusia do pieluszki. W zestawie znajdują się przydatne akcesoria.

Cena 110,99 zł
Lalka interaktywna Siusiający Bobasek Z Akcesoriami 38 cm
 • Wyprzedaż!
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Lalka bobas pije siusia z...

Lalka noworodek dla dziewczynki pragnącej opiekować się małym dzidziusiem. Laleczka pije i siusia. W zestawie przydatne akcesoria.

Cena 120,99 zł