Figurki dla dzieci

Figurki to rewelacyjne zabawki, które pozwalają dziecku na wczucie się w postać swojego ulubionego bajkowego bohatera. W naszym sklepie znaleźć można mnóstwo figurek, zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców. Z całą pewnością każde dziecko znajdzie swoją wymarzoną figurkę, ponieważ mamy ich naprawdę wiele. Znaleźć można m.in. figurki Transformers, My Little Pony, Kraina Lodu, Psi Patrol, SpongeBob, Bob Budowniczy, Dobry Dinozaur, Star Wars czy cieszące się ogromną popularnością Pokemony.

Figurki dla dzieci

Aktywne filtry

Zwierzątko L.O.L. Surprise w kuli niespodzianka LOL Seria 3-1
  • -18,00 zł
  • Nowy

LOL Surprise zwierzątko w...

Zwierzątko LOL Surprise to kula niespodzianka z 7 warstwami za którymi kryją się tajemnicze dodatki, a na końcu czeka urocze mini zwierzątko.

Cena podstawowa 57,30 zł Cena 39,30 zł
Ready2Robot Robot niespodzianka dla chłopców MGA 551034
  • -5,00 zł
  • Nowy

Ready2Robot Robot...

Robot niespodzianka w kapsule. Zbieraj, wymieniaj się, buduj, walcz! Kapsuła składa się z kilku warstw, które kryją kolejne elementy składowe robota.

Cena podstawowa 51,99 zł Cena 46,99 zł

Smerfy Lolijka na Liściu...

Smerfy szykują się do wielkiego wyścigu. Lolijka pojedzie na Liściu - deskorolce, która mknie niczym wiatr. W zestawie znajduje się pojazd i figurka Smerfa.

Cena 64,90 zł

Psi Patrol Pojazdy akcji z...

Pojazdy akcji z figurką do zbierania i kolekcjonowania!
Do wszystkich ważnych i niebezpiecznych akcji szczeniakom potrzebne są pojazdy, którymi będą mogły szybko dotrzeć do celu.

Cena 59,90 zł