Edukacyjne i kreatywne

Największy wybór zabawek edukacyjnych dla dzieci

Zabawki edukacyjne, odgrywają bardzo dużą rolę w prawidłowym rozwoju dziecka. Niemniej jednak, mamy bardzo duże pole możliwości, jeśli chodzi o wybranie najciekawszych zabawek edukacyjnych. Niekwestionowaną popularnością, cieszą się z całą pewnością zabawki z bajki Kraina Lodu. Postacie znanych księżniczek: Anny i Elsy, z pewnością wzbudzą entuzjazm i zachwyt naszych pociech. W ofercie naszego sklepu, dostępne są bardzo różne zabawki z Krainy Lodu: puzzle, klocki czy chociażby piasek kinetyczny – to tylko niektóre z nich. Warto podkreślić, że zabawki edukacyjne i kreatywne, nie tylko rozwijają wyobraźnię maluchów. Wspólna zabawa piaskiem kinetycznym, czy układanie puzzli z Krainy Lodu, z pewnością przyczynią się do wzmocnienia więzi pomiędzy rodzicem a dzieckiem. W ofercie naszego sklepu dostępne są zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku: zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych. Każda z nich, niezależnie od tego, do jakiej grupy wiekowej dzieci jest skierowana, wykonywana jest z dbałością o chociażby najmniejsze szczegóły, jak również pochodzi od renomowanych producentów zabawek dla dzieci.

Szeroki wybór:

  • Zabawki edukacyjne
  • Zabawki kraina lodu
  • Zabawki z krainy lodu

Edukacyjne i kreatywne

Aktywne filtry

EPEE Państwa Miasta - Zakręcona Gra Rodzinna - Wersja Kostkowa
  • -5,00 zł
  • Nowy

Gra Państwa Miasta EPEE...

Gra Państwa Miasta od EPEE to zakręcona wersja z kostkami kultowej gry słownej. Popisz się wiedzą! Im rzadsze i ciekawsze odpowiedzi podasz, tym więcej zyskasz punktów.

Cena podstawowa 42,90 zł Cena 37,90 zł

Masa plastyczna Zestaw 4...

Zestaw mas plastycznych Creative Kids w którym znajduje się 4 pojemniczki z brokatowymi kolorami. Masy plastyczne Kids Creative to niczym nieograniczona masa wspaniałej zabawy. Dołącz i Ty!

Cena 14,90 zł

Mom's Care Kostka Sensoryczna

Mięciutka i lekka kostka sensoryczna, która pobudzi zmysły malucha na wiele sposobów. Różne faktury materiałów, wzorzyste metki, szeleszczące ścianki, gwizdek i bezpieczne lusterko pobudzą zmysły i zadbają o sprawność ruchową dziecka.

Cena 49,50 zł
Mały drewniany labirynt kolorowy MADEJ
  • -15,99 zł
  • Nowy

Mały drewniany labirynt...

Drewniany labirynt jest idealną zabawką dla maluszka, który skończył już 18 miesięcy. Dziecko może poruszać kolorowe elementy po 3 torach, co zainteresuje dziecko na długo i da niesamowitą frajdę w zabawie.

Cena podstawowa 44,99 zł Cena 29,00 zł

Kolorowa piramida drewniana...

Drewniana piramidka z klockami. Klocki mają otwory, w które można dopasować kształty. Na bokach klocków widoczne są cyferki i piłki reprezentujące różne sporty zespołowe.

Cena 38,00 zł

Cool Maker Spin Master...

Rewelacyjne akcesoria do tworzenia glinianych dzieł i ozdabiania ich. W zestawie znajdują się gliniane krążki, szablon, trzon, rękaw oraz kolorowe farbki.

Cena 30,99 zł

Mata edukacyjna Podwodny...

Tematyczna mata edukacyjna z zawieszkami "Podwodny Świat" zapozna malucha z morskimi zwierzątkami i jednocześnie zachęci do chwytania kolorowych zabawek.

Cena 124,90 zł